Regulamin

Regulamin obiektu "Dom Wczasowy Kościelec"

W trosce o komfortowy i bezpieczny wypoczynek w naszym obiekcie, stworzyliśmy regulamin, który zawiera wszystkie niezbędne informacje odnoście zasad pobytu w Domu Wczasowym Kościelec. Bardzo prosimy o zapoznanie się z niniejszym regulaminem i przestrzeganie jego zapisów.

 1. Pokoje wynajmowane są na doby.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 3. Gość dokonując rezerwacji, określa termin i długość pobytu oraz zobowiązany jest do zapłaty ustalonej ceny, bez względu na ewentualny późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd.
 4. Rozliczenie następuje w dniu przyjazdu, nie później niż 2 dni po przyjeździe.
 5. Obowiązująca opłata klimatyczna wynosi 2 zł od osoby za dobę.
 6. Na terenie obiektu całodobowo mogą przebywać wyłącznie osoby, które opłaciły koszt pobytu wg. aktualnie obowiązujących stawek.
 7. Ilość osób zakwaterowanych w pokojach nie może przekraczać ilości osób zameldowanych oraz mających opłacony pobyt. W przypadku stwierdzenia przebywania w pokoju osób nieuprawnionych koszt ich pobytu ponosi osoba zameldowana wg. aktualnie obowiązujących stawek.
 8. Osoby odwiedzające, które nie są zameldowane w obiekcie, mogą przebywać na jego terenie od godz. 8:00 do 22:00 po uprzednim powiadomieniu właściciela.
 9. Dzieci przebywające na terenie obiektu powinny znajdować się pod stałą opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.
 10. Cisza nocna od 22:00 do 6:00 dnia następnego.
 11. Osoby przebywające na terenie obiektu ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone i powstałe z ich winy szkody. Sprawca zostanie obciążony kosztami jej naprawy lub wymiany na nową.
 12. Za zgubienie klucza od pokoju zostaje naliczona opłata w wysokości 100 zł.
 13. Wszelkie zauważone lub wynikłe usterki w trakcie użytkowania mienia obiektu należy niezwłocznie zgłosić u właściciela.
 14. Parking na terenie obiektu jest parkingiem niestrzeżonym. Parkowanie pojazdów odbywa się wyłącznie w miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu.
 15. Dom Wczasowy Kościelec nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa oraz należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione poza pokojem.
 16. Personel obiektu, jak i właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na trenie obiektu, a także żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 17. Zabrania się, palenia papierosów w pokojach i na terenie obiektu Dom Wczasowy Kościelec.
 18. Regulamin obiektu Dom Wczasowy Kościelec podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie jego treści na stronie internetowej koscieleczakopane.pl oraz w drodze indywidualnego zapoznania i zaakceptowania przez klienta podczas czynności meldunkowych w naszym obiekcie.
 19. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy miłego wypoczynku

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera