Skoki narciarskie 2017 w Zakopanem

Kupujcie bilety, bo czas szybko leci a cieszą się ogromny powodzeniem! Zapraszamy na skoki narciarskie 2017 w Zakopanem! Świetna zabawa i ogromne emocje czekają.

Jeżeli byłeś choć raz na skokach narciarskich w Zakopanem z pewnością do dzisiaj pamiętasz tą wyjątkową atmosferę, sportowe emocje, wspólne, radosne kibicowanie a wszystko okraszone magią Zakopanego. W tym roku skoki narciarskie będą równie emocjonujące, co zawsze.

Puchar świata w skokach narciarskich w Zakopanem

Międzynarodowa Federacja Narciarska ogłosiła już decyzję dotyczącą tegorocznych skoków narciarskich.Od 20 do 22 stycznia 2017 roku w Zakopanem będą odbywać się zawody o PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH. Zaplanowane zostały dwa konkursy – indywidualny oraz drużynowy. W piątek zawodnicy rozpoczną konkurs treningami, zaś w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy a w niedziele zobaczymy indywidualną rywalizację.

Skoki narciarskie 2017

Skoki narciarskie w Zakopanem jak dotąd stały pod znakiem zapytania, a wszystko przez wymagającą modernizacji skocznię, która w grudniu tego roku utraci homologację. Jednakże z uwagi na ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się na całym świecie konkurs organizowany w Zakopanem Międzynarodowa Federacja Narciarska wydała pozytywną decyzję o organizacji pucharu.

Zapraszamy zatem serdecznie do Zakopanego w terminie od 20 do 22 stycznia 2017 roku.

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera