Sport i rekreacja

Sport i rekreacje, czyli zabawa i aktywność fizyczna zawsze z uśmiechem na ustach. Miejsca, które warto odwiedzić, na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane fot. facebook.com/zakopane.aquapark

Aqua Park Zakopane to świetna zabawa niezależnie od pogody i pory roku. Na miejscu liczne wodne atrakcje, takie jak: zjeżdżalnie, dzika rzeka, basen pływacki, jacuzzi oraz wiele więcej. Aqua Park to rozrywka dla całej rodziny.
Więcej informacji na stronie - Aqua Park Zakopane

Kręgielnie w Aqua Parku

Kręgielnie w Aqua Parku fot. facebook.com/zakopane.aquapark

Pięcio-torowa automatyczna kręgielnia typu bowling, czyli kręgle amerykańskie. Świetna zabawa dla osób w każdym wieku. Kręgielnia znajduje się w budynku Aqua Parku Zakopane, dzięki czemu po rywalizacji można wypocząć na basenie.
Więcej informacji na stronie - Kręgielnia Aqua Park

Kolej linowa na Kasprowy Wierch

Kolej linowa na Kasprowy Wierch fot. facebook.com/PolskieKolejeLinowe

Kolejka na Kasprowy Wierch to jeden z obowiązkowych punktów podczas pobytu w Zakopanem. Należące do Polskich Kolei Linowych wagoniki wyruszą w podróż z Kuźnic na szczyt Kasprowego Wierchu. W trakcie przejazdu podziwiać można piękne tatrzańskie widoki z innej perspektywy.
Więcej informacji na stronie - Polskie Koleje Linowe

Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę

fot.

Kolejną z zakopiańskich atrakcji, którą zna prawie każdy turysta jest kolej na szczyt Gubałówki. Dolna stacja znajduje kolejki znajduje się w niedalekiej odległości od Krupówek, dzięki czemu bez większych problemów można tam trafić. Na szczycie znajdują się liczne atrakcje, ale przede wszystkim podziwiać można piękną panoramę Zakopanego i Tatr.
Więcej informacji na stronie - Polskie Koleje Linowe

Park linowy GuGu

park linowy gugu fot. facebook.com/guguparkzakopane

Park linowy GuGu, doskonała zabawa nie tylko dla najmłodszych. Świetna lokalizacja z widokiem na Giewont oraz w bliskim sąsiedztwie Wielkiej Krokwi. Na miejscu znajdują się trzy trasy, podzielone na różne stopnie trudności.
Więcej informacji na stronie - Park Linowy GuGu

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera