Bary i puby

Bary i puby to okoliczne miejsca, gdzie w klimatycznych wnętrzach można spokojnie posiedzieć i porozmawiać przy szklance z ulubionym trunkiem.

Appendix

appendix fot. facebook.com/appendixcafebar

Muzyczny bar Appendix to niepowtarzalny klimat, zawsze wyjątkowa atmosfera i muzyka na żywo. Stylizacja miejsca nawiązuje do czasów Witkacego, Malczewskiego i wypraw Oppenhaima, czyli dwudziestolecia międzywojennego.
Więcej informacji na stronie - Appendix

Cafe Piano

cafe piano fot. cafepianozakopane.net

Cafe Piano ciekawe miejsce w samym centrum Zakopanego. Oryginalny wystrój gdzie próżno szukać góralskich ozdób, bawi i zachwyca odwiedzających. Charakterystycznym elementem tego miejsca są huśtawki przy barze, na których można, bujać się popijając ulubiony trunek.
Więcej informacji na stronie - Cefe Piano

La Playa

fot. facebook.com/BePlaya

La Playa - Beach Bar to klimaty rodem z Hawajów tuż pod Tatrami. Na miejscu prawdziwa plaża, oryginalny wyspiarski wystrój i prawdziwy chillout.
Więcej informacji na stronie - La Playa

Legenda Nietoperza

legenda nietoperza fot. facebook.com/LegendaNietoperza

Legenda Nietoperza oryginalna nazwa i oryginalne miejsce, przy najsłynniejszej zakopiańskiej ulicy. Na miejsce posmakować można licznych alkoholi z całego świata, w postaci drinków, koktajli w wersjach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.
Więcej informacji na stronie - Legenda Nietoperza

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera