Restauracje i kraczmy

Restauracje i karczmy, w których posmakujecie zarówno lokalnych smakołyków, jak i dań z kuchni całego świata.

Casa Mia

casa mia fot. facebook.com/CasaMiaZakopane

Restauracja Casa Mia znajduje się w najpopularniejszym miejscu w Zakopanem, na Krupówkach. Jak mówią sami właściciele" "Jest to miejsce wyjątkowe, intymne, dające poczucie bezpieczeństwa i swobody, miejsce w którym każda istota czuje się dobrze, jak w domu."
Więcej informacji na stronie - Casa Mia

Dobra Kasza Nasza

dobra kasza nasza fot. dobrakaszanasza.pl

Kolejna z restauracji, która zlokalizowana jest przy słynnych Krupówkach, dodatkowo mieści się ona w stylowej ponad 100 letniej willi. Właściciele postarali się odtworzyć w historycznych wnętrzach atmosferę "letniska" z czasów XIX i XX wieku.
Więcej informacji na stronie - Dobra Kasza Nasza

Góralska Tradycja

góralska tradycja fot. facebook.com/GoralskaTradycja

Restauracja ta, to połączenie góralskiej tradycji, nowoczesnych rozwiązań i wyjątkowej kuchni. Jak możemy przeczytać na stronie restauracji: "Z połączenia pasji i miłości do zakopiańskiej kultury powstała Góralska Tradycja – restauracja inna niż wszystkie."
Więcej informacji na stronie - Góralska Tradycja

Mała Szwajcaria

mała szwajcaria fot. facebook.com/mala.szwajcaria

Na ulicy Zamoyskiego, w datowanie na 1888 rok willi znajduje się restauracja Mała Szwajcaria. Stylowe wnętrze uspokaja i pozwalają w przyjemnych warunkach rozkoszować się serwowanymi daniami. Jak podają właściciele: "Nie znajdziemy tu żadnych gruli z okrasą ani smażonego boczku, znajdziemy specjały ze Szwajcarii – jak się wkrótce przekonamy krainy serem i czekoladą płynącej."
Więcej informacji na stronie - Mała Szwajcaria

Villa Toscana

villa toscana fot. facebook.com/Villa-Toscana-Zakopane-1654036164816101

Villa Toscana zlokalizowana jest w centrum zakopiańskich Równi Krupowych, skąd rozpościera się piękny widok na Tatry. Jest to typowa włoska restauracja, gdzie zasmakować można tradycyjnej pizzy z pieca opalanego drewnem, ręcznie wyrabianych makaronów oraz wielu innych smakołyków.
Więcej informacji na stronie - Villa Toscana

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera